Clear Air zajmuje się profesjonalnym ozonowaniem różnego typu pomieszczeń, samochodów i klimatyzacji. Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych generatorów ozonu, wykonanych w oparciu o unikalną technologię lamp szklano-platynowych. Generatory te są znacznie bezpieczniejsze i efektywniejsze w porównaniu do urządzeń, wytwarzających ozon w oparciu o płytki ceramiczne. Clear Air posiada generatory dostosowane do pomieszczeń o różnych kubaturach, np. Ozonator Korona A 40 Standard, Korona A20, czy dedykowany alergikom Korona A 8 Alermed.

Nasze urządzenia:

Generaotor Korona A 40 Standard

Progowym stężeniem od którego zaczyna się dezynfekcja i deakaryzacja jest wartość 1 g ozonu na 10 m² pomieszczenia. Generator Korona A 40 Standard, produkujący 40 gramów ozonu na godzinę wysyca do stężenia progowego po godzinie 400 m³, tj. około 160 m² powierzchni o wysokości ok. 2.5 m. Czas właściwego zabiegu powinien być cztery razy dłuższy od czasu osiągnięcia stężenia progowego. Zatem jest to ozonator idealny do pomieszczeń o powierzchni  do 400 m³p.  Ogromnym plusem w budowie ozonatora są dwa króćce skierowane do góry, które posiadają możliwość montażu rur służących do ozonowania klimatyzatorów, systemów wentylacyjnych czy lodówek.

Pobierz deklarację zgodności

Generator ozonu Korona A 20
Generator  z uwagi na wydajność – 20 gramów ozonu na godzinę, umożliwia efektywne ozonowanie pomieszczeń do 200 m³  (80 m² o wysokości ± 2.5 m). Urządzenie znajdzie zastosowanie w ozonowaniu: gabinetów stomatologicznych, sal chorych, pokoi lekarskich, poczekalni, pokoi hotelowych czy samochodów.

Pobierz deklarację zgodności

Generator dla alergików Korona A 8 Alermed
Pierwszy tego typu produkt w Europie zaprojektowany z myślą o alergikach. Ten wyjątkowy ozonator został stworzony przy współpracy praktyków i naukowców – lekarzy alergologów. Skutecznie usuwa alergeny (wziewne i kontaktowe), grzyby, pleśnie, wirusy, bakterie czy roztocza.

Pobierz deklarację zgodności
Niszczący wpływ ozonu na roztocza kurzu domowego

Inne artykuły

Ozonowanie dla biznesu

Ozonowanie pomieszczeń  pozwala je zdezynfekować i wysterylizować. Dzięki niemu można...