W Twoim domu mieszka alergik? Nie wiesz jak walczyć z uciążliwymi alergenami? A może uczula Cię kurz? Na alergię cierpi znaczna część polskiego społeczeństwa. Na rozwój alergii mają wpływ zarówno geny, jak i środowisko, w którym żyjemy. Z genami nie wygramy, jednak możemy usunąć z naszego otoczenia czynniki wywołujące alergię. Ozonowanie jest niezwykle skuteczną metodą walki z alergenami. Ozon nie tylko skutecznie niszczy roztocza kurzu domowego, lecz także ogranicza jego rozwój.

Na zdjęciu przestawiamy przykład roztocza kurzu domowego – obecny w każdym pomieszczeniu może zamienić życie alergika w koszmar!

Alergeny często wywołują niebezpieczną reakcję alergiczną, dlatego tak ważne jest usunięcie źródła ich pochodzenia. Podczas ozonowania generator ozonu całkowicie usuwa grzyby, bakterie, roztocza oraz pleśnie. Po każdym wykonanym zabiegu powietrze jest czyste i wolne od alergenów. Efekty ozonowania widoczne są przez długi czas, jednak zaleca się, aby osoby z alergią przeprowadzały zabieg ozonowania kilka razy do roku.
W naszej ofercie mamy usługę skierowaną szczególnie do alergików. Ozonator Korona A 8 Alermed, to pierwszy tego typu produkt w Europie zaprojektowany z myślą o alergikach. Ten wyjątkowy ozonator został stworzony przy współpracy praktyków i naukowców – lekarzy alergologów. Skutecznie usuwa alergeny (wziewne i kontaktowe), grzyby, pleśnie, wirusy, bakterie czy roztocza w pomieszczeniach.

Inne artykuły

Sprzęt Clear Air

Clear Air zajmuje się profesjonalnym ozonowaniem różnego typu pomieszczeń, samochodów...

Ozonowanie dla biznesu

Ozonowanie pomieszczeń  pozwala je zdezynfekować i wysterylizować. Dzięki niemu można...